x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Wystartowały tergi ITM Polska

Print Friendly, PDF & Email

„Tu trzeba być!”– słowa te jak mantrę powtarzają przedstawiciele firm z sektora automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali. Targi ITM Polska wraz z targami Subcontracting, 3D Solutions oraz Forum Odlewniczym Focast są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Tegoroczna ekspozycja obejmuje  aż 10 pawilonów wystawienniczych, udział w nich bierze blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania dla gospodarki produkcyjnej.

Reklama

Nie dziwi fakt, że Poznań od lat przyciąga liderów – co roku z początkiem czerwca stolica Wielkopolski przez 4 dni staje się wyznacznikiem zmian i trendów w branży przemysłowej. Każdy, kto pojawi się w terminie 7-10 czerwca 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie pod ogromnym wrażeniem, zarówno ekspozycji wystawienniczej, jak i oferty wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji, warsztatów i seminariów.

TARGI INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY POLSKA/ 7-10 czerwca 2016

Targi ITM Polska to miejsce spotkań liderów! Skala tego wydarzenia i jego rozmach zadowolą najbardziej wymagających profesjonalistów z sektora przemysłowego. Organizatorzy zapewniają możliwość wzbogacenia się o specjalistyczną wiedzę i nawiązania perspektywicznych kontaktów z kontrahentami z Polski i rynków zagranicznych. Nie zabraknie także oferty w ramach idei Przemysłu 4.0, która jest motywem przewodnim bieżącej edycji – kompleksowy know-how podczas targów ITM Polska ma za zadanie pomóc w zintegrowaniu koncepcji Przemysłu 4.0 wśród polskich przedsiębiorstw.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój