x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Twórca Booksy na 1 miejscu rankingu 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie

Print Friendly, PDF & Email
Batory Stefan Stefan Batory, twórca iTaxi i Booksy (fot. YouTube)

Stefan Batory został laureatem tegorocznego zestawienia 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie 2016. To już szósta edycja rankingu przygotowywanego przez redakcję branżowego magazynu Brief.

Reklama

Co roku w zestawieniu znajdują się osoby, które tworzą nową jakość w swojej dziedzinie, kreują trendy i znajdują nowe inspiracje w ugruntowanym obszarze. Stefan Batory zajął pierwsza pozycję w tegorocznym rankingu. Doceniono jego trzy projekty. Firmę software house eo Networks, koncept iTaxi, pozwalający na zamawianie taksówek przez dedykowana aplikację na smatfonie oraz najmłodszy pomysł – Booksy czyli pełny innowacyjny sytem SaaS-owy do zarządzania biznesem usługowym.

Booksy oferuje klientom unikalny model biznesowy. To system SaaSowy, do którego zaprojektowane zostały dwie aplikacje – jedna biznesowa, pozwalająca na zarządzanie  swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki, druga dostępna zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać – to unikalne na skalę światową rozwiązanie.  Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez www i media społecznościowe.

To wyróżnienie to dla mnie kolejny dowód na to ze Booksy jest innowacyjnym projektem – mówi Stefan Batory. – Booksy to nie tylko pierwsza w Polsce aplikacja mobilna do umawiania wizyt z poziomu smartfona,  ale przede wszystkim światowy lider, działający w 30 krajach. Cieszy mnie, że wyznaczamy trendy i wprowadzamy nową jakość obsługi klientów na rynku health & beauty nawet na tak konkurencyjnych rynkach jak USA, Singapur czy Wielka Brytania – dodaje na koniec.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój