x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Start-up z branży telco prezentuje biurową centralę telefoniczną do samodzielnej obsługi i konfiguracji w 15 minut

Print Friendly, PDF & Email
SmartTelPlus

SmartTelPlus, dostawca usług telefonii w chmurze, właśnie ogłosił, że startuje z serwisem telefonii biznesowej, opartej na zasadach samoobsługi. Użytkownik może podłączyć i skonfigurować system w ciągu 15 minut, bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej.

Reklama

Chcąc podłączyć telefonię biurową, należy dokonać rejestracji na stronie i uiścić opłatę startową. Podczas rejestracji użytkownik otrzymuje 10 euro dla testowania serwisu. Późniejsza konfiguracja następuje za pomocą prostego i zrozumiałego panelu zarządzania online. Korzystać z serwisu można od razu, wykorzystując zamiast „aparatu telefonicznego” już posiadane przez użytkownika urządzenia – smartfony i komputery stacjonarne.

W danej chwili dla użytkowników SmartTelPlus są dostępne:

  • wirtualna centrala PBX  z tradycyjnym zestawem funkcji (automatyczna sekretarka, poczta głosowa, inteligentne oczekiwanie, przekierowanie połączeń i in.);
  • wynajem numerów miejskich i toll-free;
  • nieograniczone nagrywanie i przechowywanie rozmów;
  • usługa „Natychmiastowe połączenie zwrotne” (call-back)  – automatyczne połączenie osoby odwiedzającej stronę internetową z pracownikiem firmy w przeciągu rekordowych 20 sekund od momentu, aż użytkownik kliknie „Zadzwoń do mnie”.

Wszystkie ustawienia i raporty są dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego urządzenia, posiadającego dostęp do Internetu.

Nie przesadzamy mówiąc, że cały system można podłączyć w ciągu tego czasu, ile trzeba na wypicie kawy. – mówi Julia Bal, kierownik ds. Komunikacji Zewnętrznej w SmartTelPlus. – Podłączyć numer, stworzyć wewnętrzne numery dla pracowników, ustawić reguły przetwarzania połączeń przychodzących, pocztę głosową, menu IVR – do tego wszystkiego jest potrzebny tylko dostęp do Internetu i odrobina czasu klienta.

– Funkcjonalność naszych rozwiązań jest dobrze znana użytkownikom tradycyjnych centrali PBX. Różnica polega na tym, że naszą centralę bezpośrednio kontroluje ten, kto ją używa: w końcu kto lepiej zna swoją działalność i swoje potrzeby względem telefonii? W przypadku dowolnych pytań można się zwracać do naszego biura obsługi klientów – jesteśmy dostępni przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu i mówimy we wszystkich językach tych państw, gdzie oferujemy swoje usługi. – dodaje Julia Bal.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Zamieszczono 1 komentarz

Dodaj swój
  1. Kacper83

    hmm… ciekawa opcja, trzymam kciuki! ja od pewnego czasu korzystam u siebie z systemu call center od Debesis debesis.pl/system-call-center, akurat zapewnili mi pomoc przy wdrożeniu i mają sprawny help desk, więc i tak nic nie musiałem przy tym grzebać


Zamieść nowy komentarz