x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Premiera Start In Poland na Impact’16

Print Friendly, PDF & Email
Impact

5 czerwca w Krakowie, podczas kongresu Impact’16 zaprezentowany zostanie program Start In Poland.

Reklama

Start In Poland to przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju i Radę ds. Innowacyjności, kompleksowy pakiet wspierający start-upy.

Program ma na celu stworzenie sprzyjających warunków do działalności start-upów, na każdym etapie ich rozwoju, począwszy od fazy inkubacji i akceleracji, przez rozwój, jak i ekspansję międzynarodową. Ma on również zachęcać podmioty z zagranicy do zakładania start-upów i rozwijania ich działalności w Polsce.

Podczas konferencji przedstawione zostaną informacje nt. programu oraz podmiotów odpowiedzialnych za jego realizację.

 


O kongresie Impact’16

W dniach 15 – 16 czerwca w Krakowie odbędzie się kongres nowej gospodarki Impact’16, podczas którego światowi eksperci opowiedzą o tym jak Czwarta Rewolucja Przemysłowa może wpłynąć na rozwój ekonomii, technologii i społeczeństwa w Polsce. W XXI wieku mamy do czynienia ze stopniowym zacieraniem się granic między człowiekiem, a maszyną. To właśnie jest Gospodarka 4.0 – Internet Rzeczy, Internet Ludzi, automatyzacja, chmura i inteligentne fabryki.

Kongres odbędzie się przy wsparciu i z udziałem kluczowych osób odpowiedzialnych za rozwój polskiej gospodarki i wzrost jej innowacyjności: Mateusza Morawieckiego – Wicepremiera, Ministra Rozwoju, Jarosława Gowina – Wicepremiera, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Anny Streżyńskiej – Minister Cyfryzacji, a także Pawła Borysa – Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, Patrycji Klareckiej – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz prof. Macieja Chorowskiego Prezesa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój