x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Środki unijne dla MŚP – jak znaleźć dofinansowanie dla firmy?

Print Friendly, PDF & Email
UE

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wydarzeniu „Środki unijne dla MŚP – jak znaleźć dofinansowanie dla firmy?” które zostanie zorganizowana przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w dniu 16 lutego br. w Warszawie.

Reklama

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie przedsiębiorcom samodzielnego znalezienia źródeł dofinansowania projektu i wstępnej oceny, jakie są szanse uzyskania dotacji – bez ponoszenia innych kosztów. Uczestnicy dowiedzą się gdzie szukać informacji o konkursach i na co zwracać uwagę w dokumentacji konkursowej, by ocenić czy konkurs jest odpowiedni dla firmy. Uczestnicy zapoznają się ze strukturą poszczególnych Programów Operacyjnych w Polsce oraz dowiedzą się o kluczowych kryteriach, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy zaangażowanie się w opracowanie wniosku o dofinansowanie projektu jest dobrym pomysłem.

W programie wydarzenia m.in.: przedstawienie podstawowych założeń perspektywy finansowej 2014 – 2020 (Fundusze unijne i ich struktura, Instrumenty finansowe), przedstawienie Programów Operacyjnych dostępnych w Polsce (Programy Krajowe i Regionalne), przedstawienie autorskiego modelu szybkiej weryfikacji możliwości uzyskania dotacji, (W jaki sposób szybko określić, czy i jakie mamy szanse na dofinansowanie?).

Zobacz szczegóły >>>

 

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój