x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Sprawdzanie cen jeszcze nigdy nie było tak proste!

Print Friendly, PDF & Email
Stawkomat

Stawkomat.pl to innowacyjny serwis zajmujący się prezentacją oraz gromadzeniem wartości cenowych. W serwisie wycenić można wszystko co niesie ze sobą wartość informacyjną. W przypadku nie odnalezienia wyceny, zapytanie trafia na listę oczekującą. Dzięki temu inni użytkownicy, jeśli znają cenę konkretnego zapytania, mogą się tą informacją podzielić dodając wpis z wyceną. Wyniki prezentowane są w postaci innowacyjnych przedziałów cenowych na pasku procentowym, który prezentuje rozpiętość wycen. Poznanie konkretnego przedziału cenowego dla poszukiwanego zapytania, pozwala na zweryfikowanie korzystności cenowej danej oferty.

Reklama

Głównym założeniem portalu jest znalezienie odpowiedzi na pytanie – ile to kosztuje? Serwis stale dąży do tego, aby w jednym miejscu znalazła się możliwie największa liczba informacji o cenach. Internauci dotychczas pytali siebie nawzajem o wyceny na różnorakich portalach internetowych, forach. Teraz będą to mogli zrobić na specjalnie dedykowanym do tego serwisie. Ich odpowiedzi mogą zostać zaprezentowane w postaci konkretnej kwoty lub, co ma miejsce zdecydowanie częściej, w postaci przedziału cenowego. Dzięki temu w jednym miejscu otrzymujemy informacje o cenach: produktów, usług (także tych lokalnych), badań, kursów, egzaminów itp. – mówi Michał Szczuchniak, właściciel serwisu stawkomat.pl.

– Jako, że każdy może dodać oraz edytować wycenę, nasza cenowa baza danych jest na bieżąco aktualizowana. Nie kasujemy wycen, dzięki temu stawkomat pełni również funkcję archiwum, bowiem możliwe staje się porównanie cen np. biletów na wydarzenia z przeszłości z cenami tegorocznymi. – dodaje Michał Szczuchniak.

Stawkomat 2

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój