x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Ruszył nabór do trzeciej edycji programu Startup Art

Print Friendly, PDF & Email
Ludzie 31 (fot. pixabay.com)

Urząd m.st. Warszawy w ramach działań wspierających rozwój sektora kreatywnego wraz ze Startup Academy organizuje trzecią edycję Startup Art. W projekt włączyła się również jako kluczowy partner – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Reklama

Program Startup Art #2016 to wsparcie w tworzeniu przedsiębiorstw dla studentów wyższych szkół artystycznych w oparciu o sprawdzone metody realizacji i finansowania projektów startupowych, a także stworzenie systemu wsparcia i aktywizacji osób z sektora kreatywnego, które mają ciekawy pomysł na biznes.

W ramach projektu odbędą się warsztaty, mentoring z ekspertami oraz wydarzenie networkingowe Startup Shaker z udziałem inwestorów. W trakcie trzech edycji warsztatów planowanych na kwiecień, maj i październik wsparciem zostanie objętych ponad 100 studentów uczelni artystycznych. Uczestnicy dowiedzą się jak zbudować model biznesowy, przetestować pomysł i zdobyć finansowanie na jego rozwój. W ramach Startup Art uczestnicy otrzymują narzędzia do profesjonalnego opracowania i realizacji swoich pomysłów na biznes. Tak przygotowany zestaw działań pomoże nie tylko w realizacji zgłoszonych pomysłów biznesowych, ale będzie również przydatny przy realizacji kolejnych pomysłów.

Warsztaty wyposażą uczestników w niezbędną wiedzę pozwalającą przejść od fazy pomysłu przez zbadanie potrzeb klienta do wejścia na rynek z nowym produktem. W trakcie mentoringu uczestnicy skonsultują pomysły z ekspertami, aby wreszcie podczas wydarzenia networkingowego Startup Shaker zaprezentować je przed inwestorami.

Poprzednie edycje Startup Art wygenerowały – niewiarygodne – 100% zadowolonych uczestników. Informacje na temat ostatniej edycji oraz przedsmak tego czego można się spodziewać na warsztatach można przeczytać na stronie: www.startupart.pl

Na zgłoszenia na pierwszy termin warsztatów czekamy do 25 marca 2016 r.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój