x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Programuj, bloguj i otwórz sobie drzwi do kariery

Print Friendly, PDF & Email

Jesteś młodym programistą, który chciałby zostać wreszcie zauważony, a może masz już doświadczenie w branży, ale nie udało ci się do tej pory zaistnieć na rynku? Weź więc udział w konkursie Daj Się Poznać i pokaż wszystkim, jaki jesteś dobry, a drzwi do wielkiej kariery staną przed tobą otworem.

Reklama

Swoich sił w konkursie może spróbować każda osoba znająca się chociaż trochę na programowaniu. Uczestnictwo polega na rozwijaniu przez minimum 10 tygodni własnego projektu. W tym czasie dwa razy w tygodniu trzeba informować o postępach prac na swoim blogu i dzielić się z obserwatorami kodem.

W konkursie warto wziąć udział po pierwsze dlatego, że są do zdobycia atrakcyjne nagrody. Ważniejsze jest jednak, że uczestnictwo daje okazję do pokazania się i zbudowania swojego wizerunku w społeczności: zarówno wśród programistów, jak i pracodawców, ponieważ firmy obserwują pilnie ten konkurs – zauważa jego organizator Maciej Aniserowicz.

Spostrzeżenie to potwierdza Piotr Stapp, ekspert IT w mBanku: – Taki konkurs daje nam bardzo dobrą możliwość rekrutacji, dlatego że jesteśmy w stanie zobaczyć coś innego, nietypowego, osobistego. Możemy poznać tok myślenia danej osoby i prześledzić wykorzystane przez nią technologie. Ma ona okazję zaproponować nam coś nowego, czego użyła w swoim projekcie, a o czym mogliśmy nawet nie słyszeć, ponieważ technologii jest tak dużo.

Piotr Stapp – ekspert IT w mBanku

Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 13 marca bieżącego roku na stronie dajsiepoznac.pl/zglos. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w czerwcu na specjalnej gali.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój