x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

PAIiIZ i Bridge One dla start-upów

Print Friendly, PDF & Email
PAlilZ 3 (fot. PAlilZ)

Razem z funduszem venture capital „Bridge One”, PAIiIZ będzie udzielać pomocy startapom. Umowę o partnerstwie na rzecz wspierania polskich innowatorów, podpisano 25 kwietnia 2016 roku.

Reklama

Plany obu partnerów są ambitne. Wspólnie opracują model efektywnej selekcji, a następnie promocji i wdrażania polskich technologii z największym potencjałem komercjalizacyjnym na wczesnym etapie ich realizacji.

Wybranym  przez nas projektom chcemy zagwarantować możliwość rozwoju technologicznego na miejscu – przez polskich naukowców w polskich jednostkach badawczych. Jednocześnie będziemy im szeroko otwierać drzwi na zagranicznych inwestorów i kontrahentów – ujawnili wspólnie wiceprezesi  PAIiIZ, Michał Dąbrowski oraz Sławomir Krużmanowski, którzy z ramienia Agencji sygnował porozumienie.

Bridge One jest funduszem powiązanym z firmą Saule Technologies. W marcu firma dołączyła do grona partnerów PAIiIZ. Saule Tech. pracuje nad rozwojem unikatowej technologii wykorzystywania perowskitów w produkcji ogniw fotowoltaicznych.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój