x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

O innowacyjnym rozwoju Polski na VIII Forum Gospodarczym TIME

Print Friendly, PDF & Email

29 lutego w Warszawie odbyło się VIII Forum Gospodarcze TIME. W wydarzeniu poświęconym praktycznym aspektom innowacyjności w gospodarce wziął udział prof. Jerzy Kątcki, zastępca dyrektora NCBR. Organizatorem wydarzenia była Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji w Warszawie.

Reklama

W panelu dotyczącym spójności polityki gospodarczej w zakresie B+R+I ze strategią rozwoju prof. Jerzy Kątcki zaprezentował działania Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na rzecz zwiększania innowacyjności naszego kraju. W swoim wystąpieniu, prof. Kątcki odnosił się do spójności oferty programowej NCBR z przyjętym przez rząd Planem na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.  W późniejszej dyskusji wzięli udział m.in.: prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej, dr inż. Andrzej Dulka, prezes zarządu Alcatel-Lucent, Nokia oraz dr inż. Marek Maniecki, wiceprezes zarządu Globema. NCBR był partnerem merytorycznym panelu.

Forum Gospodarcze TIME stanowi neutralną platformę do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju rynku nowych technologii w Polsce i na świecie. Co roku gromadzi przedsiębiorców oraz przedstawicieli władzy ustawodawczej, wykonawczej, samorządowej, a także liczne środowiska naukowe. Tematyka 8. Forum bezpośrednio nawiązywała do opracowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji – Programu Rozwoju Cyfrowego Infrastruktury i Przemysłu.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój