x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Nowatorska usługa od Flathunters. Nowe możliwości dla deweloperów

Print Friendly, PDF & Email
Nieruchomosci (fot. pixabay.com)

Firma Flathunters, operator zewnętrznego kanału sprzedaży na pierwotnym rynku nieruchomości, daje deweloperom autorską usługę, zwiększającą zaangażowanie agencji nieruchomości w obsługę klienta końcowego oraz realnie wzmacniającą sprzedaż. Podobnego rozwiązania na polskim rynku jeszcze nie było.

Reklama

Unikatowa usługa zapewnia wzmocnienie procesów sprzedaży oraz kształtuje nową, przejrzystą przestrzeń konstruktywnej współpracy wszystkich podmiotów zaangażowanych w obrót nieruchomościami – deweloperów, agencji nieruchomości, sieci sprzedaży nieruchomości oraz firm doradztwa finansowego.

Rynek sprzedaży nieruchomości jest uwalniany i porządkowany m.in. poprzez transparentny system wynagrodzeń i prowizji, pozwalający wszystkim zaangażowanym pośrednikom pracować nad pozyskaniem klienta końcowego. Jest to rozwiązanie, które do tej pory nie było dostępne na polskim rynku.

Decyzja o wdrożeniu nowego modelu biznesowego, który znacząco zmieni polski rynek nieruchomości, oparta jest na naszym wieloletnim doświadczeniu i znajomości procesów sprzedaży, kształtujących rynek pierwotny. Dzięki naszej technologii, możemy w czasie rzeczywistym administrować działaniami agencji nieruchomości i eliminować te praktyki rynkowe, które zmniejszają skuteczność działań pośredników w kanale zewnętrznym. Transparentne podejście do potencjalnego nabywcy, który nie jest przypisany do jednej agencji, sprawia, że na naszym rozwiązaniu korzystają wszyscy – pośrednicy mogą wreszcie konkurować między sobą w oparciu o jakość obsługi, a nie czas na zablokowanie leada. Deweloperzy otrzymują natomiast gwarancję, że potencjał sprzedażowy produktu nie jest minimalizowany przez archaiczne praktyki rynkowe – mówi dyrektor generalny i właściciel Flathunters, Paweł Rutkowski.

Narzędzi daje pośrednikom dostęp do szerokiej oferty deweloperskiej i adekwatny do nakładu pracy system podziału prowizji. Ponadto, pozwala zdalnie edukować doradców na temat produktu. Na efekt, jakim jest sprzedaż nieruchomości, intensywnie pracują wszystkie zaangażowane podmioty.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój