x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Innowacyjne urządzenie, które ma zrewolucjonizować branżę domów inteligentnych

Print Friendly, PDF & Email
Fibaro_Smart_Home (fot. materiał prasowy)

Poznańskie Fibaro zaprezentuje innowacyjne urządzenie. Premiera KeyFob, kompaktowego urządzenia sterującego zdalnie inteligentnym domem i jego wyposażeniem, odbędzie się w ramach tegorocznych targów „Budma”. Uroczystą prezentację zaplanowano na 7 lutego.

Reklama

Fibaro to jeden ze światowych liderów produkcji systemu domu inteligentnego. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Również w stolicy Wielkopolski produkowane są urządzenia, które sprawiają, że mieszkania „ożywają”. Kontrolują zużycie energii, włączają i wyłączają urządzenia elektryczne, monitorują bezpieczeństwo w mieszkaniu i sterują oświetleniem.

Podczas tegorocznej „Budmy”, czyli Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, Fibaro zaprezentuje swoje najnowsze urządzenie – KeyFob. To niewielkich rozmiarów pilot, który pozwala zdalnie sterować funkcjami mieszkania i jego wyposażeniem. W praktyce możliwe staje się to, by za pomocą urządzenia wielkości breloka zarządzać temperaturą, zdalnie uruchamiać i wyłączać urządzenia elektryczne, a nawet otwierać drzwi.

Ideą było stworzenie innowacyjnego rozwiązania, które łączy wiele funkcji, jest poręczne, zawsze można je mieć przy sobie i jest w pewnym sensie pilotem do inteligentnego mieszkania – mówi Mikołaj Pertek, Country manager w Fibaro.

W pawilonie 8. targów „Budma” powstanie ekspozycja w formie inteligentnego domu, który zostanie podzielony na strefy, tj. kuchnię, salon, pokój dziecka. W każdej zainstalowane będą produkowane w Poznaniu urządzenia systemu smart home, którego działanie będzie można sprawdzić w praktyce.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój