x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

Print Friendly, PDF & Email
Ludzie 5

9 listopada w Olsztynie odbędzie się spotkanie „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich” organizowane przez Ministerstwo Rozwoju. Wezmą w nim udział przedstawiciele NCBR, którzy odpowiedzą m.in. o działalności badawczo-rozwojowej w Polsce oraz o przygotowaniu innowacji do wdrożenia.

Reklama

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Prelegenci przedstawią kompleksową ofertę Narodowego Centrum Badań i Rozwoju skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Opowiedzą o dofinansowaniach z Funduszy Europejskich na projekty w niemal wszystkich etapach realizacji projektu: od startupu po działania powdrożeniowe oraz zachęcą przedsiębiorców do poszukiwania możliwości inwestowania w know-how, nowoczesne produkty i usługi, które są wynikiem prac naukowców.
Po części oficjalnej odbędzie się seria indywidualnych konsultacji z przedstawicielami NCBR. W specjalnie wydzielonych strefach eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z konkursami PO IR prowadzonymi przez NCBR.

Swoją ofertę dla przedsiębiorców przedstawi również Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Prelegenci z MNiSW opowiedzą o korzyściach z wprowadzenia pierwszej ustawy o innowacyjności, o ścieżce wdrożeniowej kariery akademickiej (tzw. doktoratach wdrożeniowych), a także o działalności Centrów Transferu Technologii na uczelniach i ich roli we współpracy z otoczeniem biznesowym.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada br. o godzinie 11:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. R. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się poprzez stronę internetową: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-olsztyn. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że w tym roku odbędą się jeszcze dwa tego typu spotkania: 16 listopada w Rzeszowie i 14 grudnia Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój