x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Husqvarna wprowadza na rynek aplikację na Apple Watch™ dla automatycznych kosiarek

Print Friendly, PDF & Email
Husqvarna (fot. Husqvarna)

Zaledwie jednym palcem możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem i pielęgnacją trawy w ogrodzie. Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firmy Husqvarna będą zarządzali, uruchamiali, planowali, konfigurowali i monitorowali urządzenie za pomocą smartwatcha.

Reklama

Husqvarna wprowadziła aplikację Automower® Connect dla Apple Watch™. Dzięki aplikacji możliwe jest zdalne sterowanie kosiarką za pomocą zegarka. Koszenie trawnika jest możliwe poprzez wykorzystanie funkcji smartwatcha, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, na wakacjach, blisko czy też na drugim końcu świata.

Aplikacja Automower® Connect dostępna jest dla modeli Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X. Wyświetlacz umożliwia dostęp do następujących funkcji:

  • kontrolowanie – odbieranie informacji o bieżącym statusie robota koszącego i ewentualnie wysyłanie poleceń typu „Start”, „Stop” i „Zaparkuj”;
  • konfigurowanie – odczytywanie i zmiana ustawień automatycznej kosiarki, stosownie do aktualnych preferencji użytkownika;
  • bezpieczeństwo – odbieranie powiadomień o alarmach i namierzanie położenia robota koszącego w przypadku kradzieży.

Aplikację można pobrać nieodpłatnie ze sklepu App Store. Znaleźć ją można w kategorii „Utilities” (narzędzia).

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój