x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

EFIX podbija Amerykę

Print Friendly, PDF & Email
EXERIA

24 maja 2016 roku w Nowym Jorku odbyło się rozdanie nagród Benzinga Fintech Awards, przyznawanych dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań w branży finansowej. Ta prestiżowa impreza skupia największe osobistości globalnego rynku finansowego.

Reklama

EXERIA (exeria.com, Exeria, Arena) – stworzona przez EFIX Dom Maklerski została zwycięzcą w kategorii Finding Alpha, co wolnym tłumaczeniu znaczy Pokonać Rynek.

Możemy być w Polsce dumni z EXERII, która powstała w naszym kraju, a teraz zachwyca się nią kolebka największych firm technologicznych. Na wczorajszej gali, przy stoisku EXERII największe amerykańskie instytucje finansowe spędziły po kilka godzin, a uczestnicy wydarzenia ustawiali się w kolejce, aby oddać swój głos na nasze rozwiązania – powiedział Tomasz Korecki, prezes EFIX Dom Maklerski S.A.

Obecny na miejscu Bartosz Wójcik, dyrektor ds. Technologii, chwilę po otrzymaniu nagrody tak podsumował atmosferę: „Jesteśmy w centrum wszechświata, w sercu rynku finansowego i technologicznego i jesteśmy najlepsi. Wszyscy biją nam brawo i chcą nas”.

EXERIA 2

Świat EXERII składa się z programu Arena służącego do prostej i intuicyjnej budowy i testowania robotów wykorzystywanych przez inwestorów giełdowych, serwisu społecznościowego exeria.com, w którym użytkownicy wymieniają się swoimi i pomysłami oraz programu EXERIA do kontrolowania i uruchamiania robotów.

Krystian Juchacz, project manager EFIX DM: „Zwycięstwo w konkursie to przede wszystkim docenienie pomysłowości i ciężkiej pracy całego zespołu. Nasza technologia zrewolucjonizuje rynki finansowe, dając inwestorom możliwość zdobycia przewagi dzięki rozwiązaniom jakie oferuje EXERIA.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój