x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Cresa uruchamia portal dla najemców powierzchni przemysłowych i magazynowych

Print Friendly, PDF & Email
Cersa Portal (fot. materiał prasowy)

Cresa, firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych przygotowała portal dedykowany klientom poszukującym optymalnych powierzchni przemysłowych i magazynowych w całej Polsce, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku oraz rosnące wymagania najemców.

Reklama

Portal www.polskamagazyny.pl udostępnia szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji obiektów magazynowych wg regionów, a także specjalnych stref ekonomicznych. Na stronie znajduje się specyfikacja techniczna, moduły dostępnej powierzchni oraz status nieruchomości dotyczący obiektów klasy A. Dodatkowo wyszukiwarka powierzchni magazynowych dostępna w portalu oferuje funkcję przeglądania nieruchomości według wielu różnych kryteriów technicznych. Strona zapewnia dostęp do informacji o najważniejszych regionach magazynowych Polski oraz do aktualnych raportów i badań rynkowych, jak i porad dla najemców.

– Celem naszej nowej platformy jest dostarczenie niezbędnych danych firmom lokalnym, jak i globalnym szukającym powierzchni magazynowych i przemysłowych w całej Polsce. Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do wiarygodnych, dokładnych i aktualnych informacji o wszystkich nieruchomościach magazynowych i przemysłowych z podziałem na obiekty istniejące, w trakcie realizacji i planowane – mówi Tom Listowski, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Cresa.

Cresa jest firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Prowadzi działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości oraz projektowania i zarządzania projektami. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu i Trójmieście.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój