x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń już otwarte!

Print Friendly, PDF & Email
Centrum Innowacyjnych Wdrożeń Centrum Innowacyjnych Wdrożeń - otwarcie (fot. CIW)

Dnia 29 kwietnia 2016 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Innowacyjnych Wdrożeń. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło ponad 180 osób z sektora produkcyjnego oraz edukacji.

Reklama

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń (fot. CIW)

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń (fot. CIW)

Celem Centrum jest praktyczne kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów dla przedsiębiorstw produkcyjnych. CIW to również miejsce dla ludzi, którzy pragną rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicy wydarzenia mieli szansę zapoznać się z Centrum oraz poznać ludzi z nim związanych. Odwiedzający wysłuchali krótkich prezentacji wygłoszonych przez wiodące firmy z sektora produkcyjnego: DMG Mori Polska, APS Heidenhain, DELCAM, Erowa oraz Sandvik, a także przez prezesa Doliny Lotniczej.

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń (fot. CIW)

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń (fot. CIW)

Największą atrakcją wydarzenia były pokazy obróbki detali na żywo z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn: DMU 50,  NLX 2000, NVX 5080 oraz narzędzi i  systemów paletyzacji najnowszej generacji.  Atrakcja ta przyciągnęła wielu zainteresowanych, którzy choć przez chwilę chcieli poobserwować niesamowitą pracę tych innowacyjnych urządzeń.

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój