x

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Bookero! Wiele usług w jednym miejscu – innowacyjny system rezerwacji

Print Friendly, PDF & Email
Bookero 4

Bookero to innowacyjny, a zarazem jeden z najprostszych i najmniej wymagających mikrosystemów do obsługi zapytań o rezerwację miejsc i usług . System usprawnia prowadzenie biznesu, bez potrzeby zmiany dotychczasowych sposobów i narzędzi pracy. System jest dostępny na platformach Android i iOS.

Reklama

Panel administracyjny

Za jego pomocą można zarządzać danymi firmy. Panel daje także możliwość szybkiego przeglądania rezerwacji oraz odpowiadać na oczekujące zapytania.

Bookero 2

Aplikacja partnera

Jest modułem służącym do szybkiej odpowiedzi na zapytania o konkretne terminy – wystarczy klik! Znajduje się tutaj także listę zapytań i rezerwacji, do której można wracać w dowolnym momencie.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Odpowiedzi na zapytania można udzielać klikając jeden z dwóch przycisków (Akceptuj oraz Odrzuć). O nowych zapytaniach informuje powiadomienie dźwiękowe. Odpowiadać klientom można nie odrywając się od swoich obowiązków. – mówi twórca aplikacji i główny pomysłodawca projektu, Paweł Nowakowski z SafiStudio.

Bookero 3

Aplikacja użytkownika

Użytkownicy mogą za jej pomocą wyszukac obiekty – w pobliżu, po nazwie, adresie czy kategorii. Prosty interfejs i możliwość wysłania zapytania do kilku wybranych obiektów za jednym kliknięciem dają wiele możliwości.

Portal użytkownika – wspomagająca aplikację mobilną, wersja przeglądarkowa Bookero.

Portal daje klientom podobne możliwości co aplikacja, a ponadto będzie stanowić dodatkową siłę promocji twojej firmy w sieci. Baza firm, system ocen i rekomendacji to tylko niektóre funkcje serwisu Bookero.

Bookero 1

Więcej informacji na temat projektu na http://partner.bookero.pl oraz http://www.bookero.pl

 

© Regulamin korzystania z artykułów prasowych. Zapytaj o licencję na publikację - redakcja@innowacyjnafirma.info


Brak komentarzy

Dodaj swój